KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15307214
nr 1530 7214
Walter du Halde
(f. 1919), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 50x70 cm, yttermått inklusive ram: 71x91 cm
Walter du Halde, svensk bildkonstnär född i Chile 1919.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 27 mars 2023
kl 20:28:53
22/3 02:44:14
100 kr
23/3 20:29:43
Walter du Halde
Läs mer om Walter du Halde